Pakalpojumi:

         1.       Vārdoju:  ūdeni, sāli, taukus-taukvielas. Cukurs, medus-attiecībām, kā arī sveces, krītu, ogli(pēc nepieciešamības)

         2.       Palīdzēšu dažādās slimībās, kā pm.: depresija , astma, ekzēma, cista, diabēte; elkoņu iekaisumi, sasitumi, sastiepumi; gripa, gastritis, infarkts, klepus, krampji kājās, kuņģa čūla, mastopātijai, nierakmeņi, osteohondroze, osteoporoze, olnīcu saslimšanas, psoriāze, redzei, reimatisms, sirds darbībai, sastiepumi, urīna nesaturēšanai, urīnceļu iekaisumi, žultsakmeņi, asinspiedienam- zems vai augsts, traumatiskais šoks, nobīšanās, nepietiekama elpa, muguras sāpes.

        3.       Kā arī ēstgribas mazināšanai vai veicināšanai, svara samazināšanai.

        4.       Problēmas ar miegu-labam miegam

        5.       Palīdzēšu atbrīvoties arī no atkarībām: alkohola, azartspēlēm, pīpēšanas

        6.       Piedāvāju atrisināt naudas lietas, lai jums atdotu naudas parādus.Kā arī lai lai nāktu nauda.

        7.       Veiksmei biznesā, attiecībās.

        8.       Palīdzēšu atrisināt mīlestības lietas un ģimenes problēmas, lai būtu saprašanās ģimenē, savstarpēja mīlestība;

        9.       Noņemu negatīvo enerģētisko iedarbību Jūsu mājoklī, telpās, ofisos, kabinetos, saimniecības ēkās, garāžās, īpašumā – tīrīšana

       10.   Organismā svarīgāko 7.čakru tīrīšana no negatīvās enerģijas

       11.   Lāsta, noskauduma, nolādējuma,VUDU, diagnostika un noņemšana.

                                                       

PIEDĀVĀJU 

 

1. Rituāls Attiecībām – šis rituāls un kāršu izklāsts ļauj koriģēt, vai apskatītu, partneru savstarpējās attiecības, paziņu, dzīvesbiedru, mīļāko. Šo rituālu var izdarīt tikai tad, ja cilvēki abpusēji vēlas uzlabot attiecības, un ja viņi satiek. Var izdarīt korekcijas tam, kurš ir atnācis pie manis, bet par abiem, un ar otras pusītes piekrišanu.

2. Rituāls Aizsardzībai - šā rituāla mērķis ir nodrošināt aizsardzību pret lāstiem, noskaudumiem, kaitējumiem, noskatījumiem, ļauno aci, nobrīnējumiem, iebarojumiem, skauģiem, viltniekiem, zagļiem, pret visiem ļaunumiem.

3. Rituāls Harmonijai - kopējā situācija ģimenē, attiecībās, vērsts uz harmonijas sasniegšanu savstarpējās attiecībās, lai normalizētu situāciju. Lai uzlabotu attieksmi vienam pret otru-sievietei pret vīrieti, un otrādi.

4. Naudas rituāls - naudas piesaistei, finanšu stāvokļa uzlabošanai.

  

p.s. Šos rituālu var izdarīt tikai tad, ja cilvēks vēlas un ir nopietni apdomājis. 

Cukurs vai medus-mīlestībai

Ir daudz un dažādu rakstu, grāmatu par to, kas ir mīlestība. Protams ka tā ir divu cilvēku mīlestība, un  ir pašas spilgtākās jūtas, kas tiek veltītas vienam vienīgajam cilvēkam, tās apvieno vīrieti un sievieti vienotā veselumā – vienu no vislielākajām laimēm, kas dāvāta cilvēkam. Taču ar mīlestības uzplaiksnījumu vien ir par maz – lai cik spēcīga būtu šī liesma, tā jāsargā no vēja plūsmas. Mīlestība dzimst pati, taču tā ir mirstīga. Nāves cēloņi visbiežāk nav dabiski, tās pamatā ir mūsu nevērība, neprasme un nevēlēšanās, jo to, kas mums sniegts kā vislielākā dāvana, t.i., otra cilvēka mīlestību un savu mīlestību uz otru cilvēku, mēs tiecamies uzskatīt par pašsaprotamu un tādu, kam nav pievēršama īpaša uzmanība. Taču, lai saglabātu mīlestību, nedrīkst to pamest novārtā abu dzīves ikdienā, nepieciešams sargāt un kopt gan savas, gan otra cilvēka jūtas kā brīnišķīgu, dārgu un neatkārtojamu ziedu. Kā arī, svarīgi ir izprast mīlestības būtību un galvenos likumus, kuriem tā pakļaujas. Un nepieciešams apzināt zemūdens akmeņus, kas sākumā iedragā abu attiecības, bet pēc tam var tās iznīcināt pilnībā.

Katram cilvēkam vajadzīgi 12 pozitīvi pieskārieni dienā. Ja ne fiziski, tad vismaz vārdiski. Pasakiet otram vismaz 12 labus vārdus dienā! Protams ka var arī vairāk, un pat vajag!

 

Piedāvāju pakalpojumu, divu cilvēku mīlestības uzlabošanai, attiecību uzlabošanai, kā arī vīra un sievas-ģimenes saticībai, tas ir : cukura vai medus vārdošana. 

NAUDAS PIESAISTES TALISMANI:

Piedāvāju naudas piesaistes talismanus, kuri tiek novārdoti konkrētam cilvēkam. Šos talismanus tur naudas makā kopā pie pārējām naudiņām.

Nauda ir enerģija, viena no Dieva daudzajām enerģētiskajām izpausmēm, tā strādā pēc noteiktiem likumiem un principiem, un, ja tos pārzina, cilvēks bez piepūles var kļūt tik bagāts, cik vēlas

svarīgākais ir tikt galā ar mūžīgā pieticīgā neveiksminieka sindromu un sagraut stereotipus un pašu noteiktās robežas

nauda ir viens no baudas pamatiem, savukārt būt nabagam vai bagātam - tā ir katra cilvēka brīva izvēle

vienu no izplatītākajām kļūdām - nereti ļaudis vēlas naudu pašas naudas dēļ. 

Saka, ja būtu man daudz naudas, tad tik es sāktu dzīvot, tad tik man viss būtu labi. Viens no galvenajiem likumiem ir, lai būtu mērķis. Ir jāvēlas, piemēram, ceļojums uz konkrētu vietu, kam nepieciešami 1500 euro, vai jauna māja, jauna automašīna. No sākuma jābūt noformulētai vēlmei, tikai tad nāk nauda. Tad, kad cilvēks iztēlojas, redz sevi lidmašīnā, viesnīcā, kūrortā, jaunajā mašīnā, kad to sajūt pa īstam, tad enerģētiskā līmenī zemapziņā sāk veidoties situācijas, notikumi, kuru rezultātā uzrodas vajadzīgie cilvēki, lietas, finanses.

Ticējumi:

v  Nauda jānogulda augoša Mēness laikā, lai tā augtu kopā ar Mēnesi.

v  Lai mājā netrūktu naudas, katrā istabas stūrī novieto pa vienai monētai.

v  Sīknauda mājās jāglabā māla podiņā, vēlams, slēptā vietā, tad naudas nekad netrūks.

v  Lai mājās nāktu nauda, slota jātur ar kātu uz leju.

Nauda nemīl tukšas kabatas, tukšu maku un notrūkušas pogas.

Jāatceras, ka naudas talismani nedarbosies, ja būs iejauktas papīros vai krāmos, mētāsies aizmirstas un noputējušas. Tās jākopj -  enerģētiski jāattīra. Jābūt kontaktam: jāpieskaras, jāpadomā, jāparunājas.

 

Maksas pakalpojums.

BĪSTAMĀS DĀVANAS

Tipiskākās lietas, ko slikti noskaņotais, kas jūt pret tevi dusmas, skaudību un naidu,  izmanto ieriebšanai, ir sāls, adatas, kapu smiltis. Pēdējās ir vissmagākais no lāstiem. Īpaši, ja ļaundaris tās paguvis tev uzbērt uz ķermeņa. Ja nodarījums ir tik nopietns, tev nepietiks tikai ar pašas veikto rituālu. Papildus tev jāuzmeklē enerģētiski spēcīgs dziednieks. Taču nedarīt neko nedrīksti, jo kapu smiltis parasti izmanto visļaunāko nodomu gadījumā – vēlot nāvējošu slimību, pat nāvi. 
Tev j
āzina, kā nevēlamo dāvanu slikto enerģiju neitralizēt. Turklāt neatstāj bez ievērības arī jebkuru citu līdzīga veida aizdomīgu sainīti, kas pēņi uzrodas pie tava dzīvokļa vai ofisa durvīm. 

Kā atbrīvoties no ieriebšanas suvenīriem? 
Pirmais likums. Nekad š
īs atstātās ļaunās zīmes neaiztiec ar plikām rokām! Uzvelc cimdus vai paņem papīru, lai tās uzlasītu, satīrītu. 
Otrais likums. Nekad aizdom
īgās lietas neatstāj mājās! Ieber/ieliec tās kādā drošā traukā un nes taisnā ceļā uz tuvākajām krustcelēm. Dodoties turp, nedrīksti runāt. Krustojumāļaunās lietas aizdedzini. Lai sadegtu sliktais, kas atnests ar kapu smiltīm, virs tām uzliec papīru. Tad trīsreiz pārmet krustu pār pelniem un pasaki – viss, ko esi man vēlējis, lai aiziet atpakaļ pie tevis! Kad tas izdarīts, pagriezies un ej mājās. Arī atpakaļceļā tu nedrīksti nedz atskatīties, nedz runāt. Tad visam, ko darīji, nebūs nekādas jēgas. 

 Uzliec aizsargus! 

1. Ikdienā nēsā krustiņu.Bet tam jābūt svētītam baznīcā un paslēptam no citu acīm. Ķēdītes garumam jāsniedzas līdz krūšu bedrītei. 
2. Stiprini ener
ģiju. Cik bieži vien iespējams, dodies pie dabas. Mežā apķer lielos kokus. Ozolu, liepu, bērzu. Vispirms samīļo koku, pieglaudies un lūdz, lai koks tev dod spēku un enerģiju. Tad koku apķer. Ejot prom, pasaki tam paldies. Daudz staigā kailām kājām, īpaši, smiltīs pludmalē un jūrā. Baudi sauli un ļaujies vējam. Arī tas tevi piepildīs ar enerģiju un enerģijas lauks kļūs stiprāks, bet naidnieks tev vairs nespēs pāri nodarīt. 
3. Sakrustot rokas un k
ājas. Vieglākais veids, kā pasargāt sevi no svešiniekiem un naidīgajiem. Tas neļaus tev nodarīt pāri. 
Katru dienu att
īri enerģētisko lauku.Vieglākais paņēmies – vakarpusē balsī norunā: „Viss, ko man kāds sliktu sūtījis un vēlējis, lai atgriežas pie viņa paša.» To vari izmantot arī brīžos, kad šķiet, ka tikko kāds ko sliktu par tevi nodomājis. Teikumu vari skandināt, cik bieži vēlies. Jo vairāk, jo labāk. Turklāt tas iedarbojas pat tad, ja to nomurmini tikai savās domās. 
4.Iedom
ājies sev priekšā spoguli. Turklāt tā, lai tā virsma ir vērsta uz āru, nevis pret tevi. Iedomu spoguli liec priekšā vienmēr, kad tev ir darīšanas ar sliktajiem. 
5.Lai pasarg
ātu māju, mašīnu un citas vērtīgās lietas, tev jāvizualizē liels stikla trauks, kuru uzliec mantām ikreiz, kad pati pie tām neesi klāt. Varbūt pasargās arī no garnadžiem. 
6. Regul
āri tīri māju! Lai sevi pasargātu, ar dvēseles un gara attīrīšanu vien nepietiks. Kārto arī māju un noslēgumā to izmazgā ar ūdeni, kam pieliets dabiskais terpentīns, ko var nopirkt jebkurā aptiekā. Tas telpu atbrīvo no sliktās enerģijas. 
7. Iededz sveces. Ar
ī tās sadedzina slikto enerģiju. Ik pa reizei izstaigā ar sveci māju. Sāc ar ārdurvīm un, virzoties uz labo pusi, apstaigā visu māju. Pārkrusti durvis, logus, stūrus. Ielāgo – sveci nedrīkst nopūst! Ja to nopūtīsi, visa sadegusī sliktā enerģija pie tevis atgriezīsies. Sveces liesmu vari izmantot arī nevainīgai burvestībai. Dedzini to, kad jūties slikti, nogurusi vai vēlies tai ko lūgt. Sliktā enerģija sadegs liesmā, bet tas, ko palūgsi, piepildīsies. 
8. Neturi uz galda nazi. T
ā savās mājās ienes strīdus. Piemērotākā vieta asiem priekšmetiem ir speciāls trauks, paliktnis, dēlītis vai plaukts. 
9. Ja izmanto ener
ģētiskos akmeņus, kas sargā tevi no ļaunuma, piesaista veiksmi un naudu, vispirms attīri tos sālsūdenī. Ūdenī tos liec pa vienam. Kad akmeņi attīrīti, nevienam tos nedod pat paturēt, jo tā tu enerģiju pati labprātīgi atdot citam. 
10. No skaud
īgiem kolēģiem un neapmierinātā bosa sevi pasargāsi, ja uztversi viņu naidīgos komentārus vieglāk. Ļauj viņiem izbļaustīties, bet pati beigās mierīgi nosaki – labi, es par to padomāšu. Savu laiku un enerģiju gan tam vairs nevelti – neturpini slikto enerģiju ķēdi. 
11. Darba galdu t
īri pati. Arī tas ir lielisks veids, kā darbavietā attīrīt enerģiju un nepielaist sev klāt slikta vēlējumus. Bet tos, kuri, tev šķiet, vēl ļaunu, domās nokrusti no priekšas un mugurpuses. Vēl viena metode, kas mazinās ļaundara spēku.  

Darbs ar svārstiņu!

Svārstus un rāmīšus cilvēki izmanto jau vairākus tūkstošus gadu. Atrasti ļoti seni alu zīmējumi, kuros redzams cilvēks turam rokās kādu priekšmetu, kas ļoti atgādina svārstu. SenajāĶīnā ar svārsta palīdzību izdzina ļaunos garus un noskaidroja vietu, no kurienes tie ierodas.

Senie ēģiptieši ar svārstu noteica vietas, kurās var iegūt labāku ražu. Daži zinātnieki uzskata, ka seno ēģiptiešu maģiskais dzīvības simbols un tagad izplatītais amulets ankhs reiz bijis kaut kas līdzīgs biolokācijas rāmītim vai sārstam, kalpojis arī kā instruments, ar kuru mēra ūdens līmeni Nīlā.

Noteiktos apstākļos svārsts pārvēršas par īpašu instrumentu, kas palīdz iegūt informāciju no cilvēka zemapziņas un pat no Visuma enerģijas.

326.gadā pāvests Jānis XXII ar speciālu bullu nosodīja "gredzena izmantošanu, lai saņemtu atbildes tik sātaniskā veidā". Tas liecina, ka tajā laikā svārsts tika izmntots galvenokārt buršanai.

Agrāk ar svārstu vai rīkstīti (rāmīti) meklēja galvenokārt ūdeni, taču tagad ar šiem instrumentiem meklē pat nogrimušus kuģus un zivju barus jūrā. Ar svārsta palīdzību meklē cilvēkus aizgruvušās šahtās un zem sniega lavīnām. Meklē un atrod!
Šo metodi izmanto tautas medic
īnā, ar svārsta palīdzību izvēlas piemērotākos ārstniecības līdzekļus, mēra arteriālo asinsspiedienu, izvēlas piemērotākos pārtikas produktus, kā arī nosaka konkrētam cilvēkam piemērotākos rotājumus, apģērbu.

Svārstu un rāmīšus izmanto arī ezotērikā, parapsiholoģijā, spiritismā, gaišredzības un zīlēšanas seansos 

ļoti bieži tiek izmantota informatīvās bilokācijas metode. Operators domās vai skaļi uzdod jautājumu, un svārsts ai rāmīša kustība sniedz atbildi visdažādākajās jomās. Svārsts sniedz atbildi par toksisko vielu daudzumu ūdenī vai pārtikas produktos, par ārstniecības līdzekļa un ēdiena savstarpējo saderību konkrētam cilvēkam utt.

Arī  es esmu apguvusi jaunas zināšanas ar svārstiņu!

Cik bīstami ir burties, lai piesaistītu vai atgūtu sev mīlošu cilvēku

Gandrīz katrs kaut reizi mūžā ir dzirdējis čukstus paklīdušas valodas un briesmu stāstus par gadījumiem, kad kāda jauna meita, puisi tīkodama, ir to piebūrusi, apmātajam līgavainim ar laiku ņemot nelabu galu.

Pieburšana nav vien senču stāstu izlolota, un arī mūsdienās par šo, iecerētā cilvēka, slepeno piesaistīšanu, klīst nostāsti. Kas tas ir- pieburšanas rituālus un tā sekas. Ar lūgumu pieburt sev mīļoto cilvēku pie sevis, vienlīdz daudz vēršas gan sievietes, gan vīrieši, tomēr lielākā daļa sevi cienošu dziednieku un ekstrasensu, to skaitā arī es, ar šādām lietām nenodarbojas.

Pieburšanas rituāls, pareizi izpildīts, ir ļoti iedarbīgs, un piebūrumu ir ļoti grūti noņemt. Cilvēku var sev piesaistīt dažādos veidos - ir gan rakstāmie vārdi, gan ir dažādi rituāli. No sieviešu puses, pats vienkāākais pieburšanas rituāls ir vīrieša ieēdināšana ar mēnešreižu asinīm, savukārt vīrietis sievieti var pieburt ar saviem sviedriem. Tas ir sens tautas paņēmiens, ko mūsdienās zina vairums cilvēku. Protams, šis process jāveic noteiktu darbību veidā, un ar to, ka sieviete noskūpstīs sasvīduša vīrieša pieri, diez vai pietiks, lai gan arī šādam neapzinātas pieburšanas veidam reizēm var būt pozitīvs iznākums.

Uzskatu, ka ar šādām lietām nopietnā un apzinātā līmenī nekādā gadījumā nedrīkst nodarboties, jo pieburšanai ir ļoti nopietnas sekas. Piesaistītais cilvēks ar laiku paliek teju mēnessērdzīgs, nesaprotot to, ko dara. Likumsakarīgi sāk šķobīties arī veselība, tiek bremzēta lemt spēja un cilvēku pamet veiksme, jo viņš vairs nav sava ķermeņa saimnieks. Bieži vien piebūrumu nākas cilvēkiem ņēmt nost. Jūtot, ka kaut kas nav lāgā, cilvēks var vērsties pēc palīdzības, tomēr ir arī smagāki gadījumi, kad pieburtais apkārtējo teiktajam netic un nemana to, kas noticis, rezultātā sanaidojoties arī ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, kļūstot pret viņiem agresīvs.

Tad vienīgā iespēja, kā noburto glābt, ir dzelžaina ģimenes iejaukšanās.

Kā zināms, viss ļaunais nāk atpakaļ, un cilvēka negodīgas piesaistīšanas sekas vienmēr krīt atpakaļ arī uz pašu piebūrēju. Viņš var piedzīvot tās pašas nepatīkamās lietas, ko savulaik izjutis pieburtais, un rezultātā tiek sagrauta arī piebūrēja dzīve un veselība.

Piemēram, redzot, ka sākotnēji tik ļoti iekārotais vīrietis kļuvis par nekam nederīgu lupatu, sieviete viņu, visticamāk, pametīs pati. Tādējādi no gaidītās un cerētās mīlestības nekas prātīgs neiznāk, savukārt pieburtais cilvēks ir atstāts kā tukša čaula.

Savukārt atburšana vairs nav tik vienkārši izpildāma, jo tas ir gandrīz neizpērkams grēks, kas var krist arī uz nākamo paaudzi, īpaši bērniem, tiem nereti ejot pat bojā.

Izplatītas pieburšanas sekas arī ir aizraušanās ar alkoholu, līdz cilvēks pašiznīcinās.

Ļoti labi darbojas aizlūgšana par mīļoto cilvēku un Dieva svētība, kā arī augstākās mīlestības nosūtīšana viņam kaut vai pa gabalu.

 

p.s.   Protams ka tā ir katra izvēle, bet es no savas puses varu ieteikt to nedarīt!

NAUDAS PODS

Jau sensenos laiks cilvēki ir glabājuši naudas podos, arī šajos laikos nekas nav mainījies, tāpēc piedāvāju:

Izgatavošu Jums naudas podu, lai nāktu nauda Jūsu mājā, Jūsu darbībā un Jūsu dzīvē. Jo Jums būs lielāks naudas pods, jo vairāk naudas Jums nāks. Tos vislabāk turēt uz palodzes un pareizi ir novietot austrumu/dienvidu pusē, lai visu laiku pa naktīm to apspīd mēness.

Pagatavot tādu naudas podu paši nevarēsiet, jo ir daudz dažādas nianses, kuras zināms tikai man. Ja Jūs interesē šāds pakalpojums, varu pagatavot.

 

p.s. Maksas pakalpojums.

 

 

VEIKSMĪGAM BIZNESAM

 

Piedāvāju Jums pakalpojumu-VĀRDOJUMU, lai Jums būtu veiksmīgs bizness.

 

Debesis-tētiņš, mēnesis-brālītis,

Naksniņa-svētulīte,

Neviens Tavas zvaigznītes nav lasījis,

Neviens zvaigznītes no debesīm nav paņēmis.

Lai man tāpat būtu naudiņa

aizsniedzama,

Manās kabatās noslēpta.

Kā tu, mēnesi-brāli piedzimi,

Tā arī man, lai augtu ražīgs kapitāls.

Atlēgas, slēdzene, ar sudraba jumtu

uz mana sliekšņa.

Šis teksts nav pilnīgs, jo pārējo iegūsiet pie vienošanās.

 

p.s. Maksas pakalpojums

NOVĀRDOŠU JŪSU NAUDAS MAKU, LAI NAUDA NĀK JŪSU MACIŅĀ, UN LAI TĀS VIENMĒR BŪTU!

v  Izvēlieties naudas maku sarkanā vai zaļā krāsā, ja nav tad ielikt sarkanu lentīti.

v  Nekad neatstāt naudas maku tukšu, bez naudas, tajā vienmēr jābūt kādai monētai.

v  Neturiet makāčekus, arī nevajadzīgus, un atlaižu kuponus. Naudas maks domāts naudai. Turiet naudas maku kabatā, tuvāk pie sevis, lai mīl Jūs un pierod pie Jums.Naudas makam jābūt tik lielam,  lai ietilptu nesalocītas.

v  Naudai nepatīk, ka to loca un burza.Kredītkartēm iekārtojat atsevišķu maku.

v  Bērnu un tuvinieku bildes vēlams izņemt ārā, jo tā ir pilnīgi cita enerģija. Naudai nepatīk svešas enerģijas plūsma!

v  Nemaksājiet par saviem pirkumiem kredītā!

v  Visi pirkuma čeki jākrāj atsevišķā aploksnē un tad vienā dienā-vislabāk saulgriežos-jāsadedzina. To var darīt arī katra mēneša pilnmēnesī. Čeki ir jāatdod uguns enerģijai.Naudu nedrīkst aizdot pēc saulrieta, jo tad tā nekad neatgriezīsies atpakaļ.

v  Visvairāk naudu aizbiedē un aizpludina piloši krāni un podi.Uz galda nedrīkst turēt tukšu pudeli, tad naudas nebūs.

v  Saimnieki un saimnieces, kas vakaros paslinko un nenomazgā traukus, uz algas pielikumu var necerēt!

v  Aizdot kaimiņiem, draugiem un radiem sāli vai cukuru, tiek iznesta ārā Jūsu labklājība un pārticība.

v  Putekļi ir naudas ēdāji, tāpēc tīrība un regulāra mājas uzkopšana ir viens no naudas pievilināšanas veidiem.

v  Neaizmirstiet vienmēr turēt tīrus mājas logus. Ar aizķepušām acīm naudu nevar ieraudzīt.

v  Algas diena naudai jāpaliek makā vai kontā līdz nākamam rītam. Netērējiet to, citādi nauda ātri aizplūdīs.

v  Naudas darījumi jāveic līdz pl.12 dienā!

v  Vislabāk darījumus-maksājumus, valūtas maiņu, pirkšanu un pārdošanu, kredīta ņemšanu-veikt ceturtdienās!

v  Papīra naudas zīmi NEDRĪKST turēt aiz ģērboņa- ne ņemot ne dodot, bet aiz skaitļa zīmes.

v  Protams ir speciāli vārdiņi, lai ierunātu savu naudu, pirms izdodat. Šī formula strādās Jūsu labā.

 

ps.  Paši Jūs to nevarēsiet izdarīt, jo ir nepieciešami vēl citi pasākumi, lai tas darbotos, kā arī par atsevišķu samaksu varēsiet iegūt savāīpašumā šo formulu.

RITUĀLS NAUDAS PARĀDA ATGŪŠANAI

Bieži nākas dzirdēt, ka kāds nav atdevis naudu - pat ar līgumiem, vai bez. Piedāvāju atgūt to naudas summu, kuru esat zaudējuši, vai uzskatat par zaudētu. Tā nav, to ir iespējams atgūt ar attiecīga rituala palīdzību. Protams arī Jums nāksies pastrādāt. Šim rituālam būs nepieciešama svece, kuras es iedošu. Tā nav parasta veikalā nopirkta svece, bet īpaši sagatavota. Vēl būs nepieciešams Jūsu laiks, brokastīs pie kafijas/tējas, vai vakarā, tas atkarīgs no Jūsu iespējām, un Jūsu pacietība.

 

Daudzi prasa-vai tas strādā, jā protams, ka strādā! Jūs šo naudas summu dabūsiet atpakaļ! Kādā veidā tas notiks, to Jūs sapratīsiet, kad saņemsiet konkrētu naudas summu, kura nāks it kā nokritīs no gaisa.

p.s. Maksas pakalpojums

  

LAI MĀJĀS BŪTU SATICĪBA, MĪLESTĪBA UN POZITĪVAS ATTIECĪBAS

 

v  Vārdoju medu un cukuru, lai mājās būtu saticība un mīlestība. Medus arī paceļ cilvēka imunitāti. Kādos traukos būs, nav īpašas nozīmes, bet protams ne mazāk par 0,5 vai 1 kg. Var būt lielāks daudzums!

v  Vārdoju sāli pret visiem ļaunumiem un slimībām, pret lāstiem un noskaudumiem, pret visiem ļaunumiem! Sāls nepieciešams 1 kg papīra iepakojumā.

 

 

p.s. Maksas pakalpojums

SARKANAIS DZĪPARS: AIZSARDZĪBA NO ĻAUNAS ACS

Cilvēkiem ar „ļaunu aci” piemīt negatīvs postošs spēks, tādēļ viņus sauc par „pasaules postītājiem” un cilvēkiem jāuzmanās no tādām personām un labāk nav tiem jātuvojas, lai sev nekaitētu”

Kas ir Ļauna acs?

No ļaunas acs ietekmes pasargā sarkans dzīpars. Ļauna acs – tas ir milzīgs negatīvs spēks. Runa iet par nedraudzīgiem un ļauniem skatieniem, kurus pret mums dažkārt raida no apkārtnes. Ļaunas un skaudīgas acis mūs negatīvi ietekmē un neļauj īstenot iespējas visās dzīves sfērās. Saskaņā ar kabalu, nepieciešamību pretoties negatīvām ietekmēm nedrīkst nenovērtēt. Cilvēki, kuri to nesaprot un ap sevi nerada aizsargekrānu, agri vai vēlu kļūst par upuriem. Kabala mums māca, ka varam novērst negatīvo ietekmi un, kas vēl svarīgāk, ka varam uz visiem laikiem atbrīvoties no negatīvā! Skatiena spēks, ja to saprotam no Kabalas viedokļa, kļūst par tikpat varenu izdziedināšanas līdzekli, cik spēj būt destruktīvs.

Rahile un sarkanais dzīpars

Gadsimtiem ilgi sarkanais dzīpars izmantots kā aizsardzības līdzeklis. Šī senatnes gudro izstrādātā paņēmiena būtību izsaka ap diženās Matriarha sievietes Rahiles kapenēm, kuras atrodas Izraēlas zemē, apvītais sarkanais dzīpars. Šo dzīparu pēc tam sagriež gabalos un lieto apsienot ap plaukstas pamatni. Kabala kreiso roku uzskata par ķermeņa un dvēseles saņemošo pusi. Uzliekot sarkanu dzīparu uz kreisās aproces, mēs varam nodibināt dzīvībai svarīgi saikni ar aizsardzības enerģiju, kura ietver Raheles kapenes. Tas mums ļauj šo aizsardzības enerģiju nest sev līdzi un izmantot jebkurā laikā.

Kabalisti tic, ka, saucot palīgā tādu taisnu cilvēku Gaismu kā Rahele, mēs varam saņemt palīdzību no viņu varenās enerģijas. Saskaņā ar Kabalu, Rahele pārstāv fizisko pasauli, kurā mēs dzīvojam. Viņas augstākais mērķis – aizsargāt visus savus bērnus un norobežot no ļauna. Apsienot ar septiņiem mezgliem uz kreisās plaukstas pamatnes sarkanu dzīparu un vienlaikus noskaitot Ana Beko’ah lūgšanu, mēs sevī nofiksējam viņas vareno enerģiju, kura nobloķē negatīvu ietekmi, kas var mums nodarīt ļaunu.

Kā rīkoties?

Palūdziet kādam jums mīļam cilvēkam ap jūsu kreiso aproci apsiet sarkanu dzīparu. Sākumā lai viņš vai viņa to stingri apsien un nostiprina ar parasto mezglu. Turpiniet siet mezglus, kamēr būs deviņi. Tad sev apsoliet, ka atturēsieties no negatīvām domām un spriedumiem par citiem. Tāda kaitīga uzvedība traucēs jūsu pūlēm iegūt personisku gandarījumu un aizsardzību. Bet tagad lūdziet šim cilvēkam pabeigt šo procesu, kā nostiprinot būs  Vārdiņi kuri būs jāskaita, es iedošu. (ps. Protams par maksu.)

Tas, kuram uz aproces sarkanais dzīpars, un kurš to lieto ar izpratni, tiek pilnīgi aizsargāts no haosa un ļaunas acs.

 Kas ir Kabala?

 Kabala (ivritā: קבלה, angļu: Kabbalah) ir garīga mācība, kas radusies no ļoti senas mistiskas tradīcijas, ko tās lietpratēji gadu tūkstošiem mutiskā veidā nodeva nelielam skaitam īpaši izraudzītu mācekļu. Ebreju valodā ar jēdzienu קבלה sākotnēji tika saprasta „piegādāšana, pārņemšana un tālāknodošana“ . Ar laiku arī ebreju svēto rakstu (Toras) apslēpto zināšanu kopēji tika saukti par Ba’ale Ha-Kabbalah (בעלההקבלה) vai Mekuballim (מקובלים), no šiem vārdiem pakāpeniski izveidojās jauns vārds "Kabala".

 

  

http://www.e-misterija.lv/index.php/rietumu-okultisms/kabala/679-sarkanais-dzpars-aizsardzba-no-aunas-acs.html

http://lv.wikipedia.org/wiki/Kabala

 

 VISPĀRĒJA CILVĒKA ATTĪRĪŠANA-ČAKRU TĪRĪŠANA

Vispārēja cilvēka attīrīšana ir nepieciešama, kad cilvēkam ir ne tikai veselības, bet arī psiholoģiskas, emocionālas problēmas, kā arī imunitātes uzlabošanai. Tāpat, lai diagnosticētu, kas cilvēkam ir, kāpēc ir depresija,viss brūk un jūk, ne tikai darbā, bet arīģimenē. Arī veselīas problēmas paasinās. Varbūt ir uzlikts lāsts, noskaudums, utt.?

Darbs ar cilvēku notiek ar svaigas olas un zvana palīdzību. Kā arī tiek izmantotas sveces. Veselībai pilnīgi nekaitīgi.

Pareizi būtu, ka cilvēku vajadzētu attīrīt, pusgadā vienu reizi. Jo cilvēks ir kā sūklis, kuršs uzsūc visādas apkārtējās emocijas.

p.s. Maksas pakalpojums

VAI JŪSU MĀJĀ IR ALKOHOLIĶIS?

 

Palīdzu alkoholiķiem - vārdoju ūdeni, lai šī vēlme iedzert alkoholu, izzustu. Tas ir ilgs darbs ne tikai pašam slimajam bet arī līdzcilvēkiem. 

Vai tā ir slimība? Izklaidība? Slinkums vai kas? Nē, šis cilvēks ir pārņemts paša Nelabā varā. Ļoti bieži paši alkoholiķi saka, ka velns sēž uz muguras un liek dzert, neliek mierā, kūda dzert atkal un atkal. Katram alkoholiķim ir savs velns. Velns sēž iekšā cilvēkā, vai uz muguras un tik priecājas par katru jaunāko līdzcilvēku izdomājumu- kodēšana, ampulas šūšana utt. Jo viņš zin ka pēc kāda laiciņa viņam atkal būs darbiņš, nekur no viņa nespruksiet. Velns barojas no jebkuras negatīvas darbības, emocijām, domām, pateiktiem vārdiem.

Ko dara līdzcilvēki-sievas, mātes, meitas, dēli, brāļi utt. Liek virsu negācijas- atkal esi piedzēries, lamas, pārmetumi, kliegšana, šausmināšanās, asaras, draudi utt. Visi māca, cik slikti esat uzvedušies, un maļ vienu un to pašu. Un visas šīs negācijas aizņem ļoti daudz laika nekā pozitīvās. Jo vairāk negatīvā, jo Velnam labāk, viņš tik rīvē rokas un viņš aug vēl lielāks. Un alkoholiķi, sievu un pat abus iedzen vēl lielākā pašiznīcināšanas programma.

Šis cilvēks zin, ko viņš ir zaudējis un kā viss viņa augums cieš, bet nav spējīgs atbrīvoties no tā, pats saviem spēkiem.

Tātad Velns, kas sēž iekšā, vienmēr sagādā un palīdz realizēt pašiznīcināšanās programmu. Cilvēkam aizejot no dzīves, Velns atrod nākamo upuri.

Lai palīdzētu alkoholiķiem, galvenais ir tas, ka viņiem IR JĀGRIB tikt no tā vaļā.

Ja vajag, tad arī jānoņem lāsts , ja tāds ir, un jāaizlūdz par šo cilvēku.

Tā arī ir ar bērniem, ja uz viņu kliedz, vai arī sit, tad tiek iznīcināta aizsardzība. Dziedniecībā stāsta, ka bērniem, kuri nav mīlēti, negribēti, šīs aizsardzības nav!

Bērniem līdz 8 gadu vecumam saldumus dot nedrīkst, jo tas ir cilvēka sākums un lai neveidojas atkarība no cukura.

Jo cukurs pārvēršas alkoholā vai etiķī, bet baltie milti cukurā. Un palielinoties vēlmei lietot cukuru, palielinās iespēja, ka šis cilvēks būs alkoholiķis.

Ir daudz un dažādas metodes kā palīdzēt tādiem cilvēkiem. Ir arī medicīnas iestādes kuri ārstē alkoholiķus.

Bet pie noteikuma, ka viņi to vēlas. 

Jūs jautāsiet: Kāds būs rezultāts? Tikai pozitīvs!

Nepieciešams lai šis cilvēks nebūtu dzēris 3 dienas. Līdzi jāņem 5 litri ūdens.

p.s. Maksas pakalpojums-1 kg sāls papīra iepakojumā-novārdošanai.

 

 

Lauru lapas tēja

Lauru lapas tēja izvada šļakas, sāļus, kaļķus ārā no cilvēka organisma. Tīra nieres un izvada ārā no organisma liekās, nevajadzīgās antobiotikas.

Tējas tūri sāk taisīt 2 dienas pirms Dilstoša mēness, bet lai iekrīt Dilstošā mēness fāzē.

Tējas pagatavošana:

Tēju gatavo vakarā. Uzvāra 300 ml ūdens un iekšā iemet no 6 līdz 8 gb. Lauru lapas, un pavāra vēl 10 minūte uz ļoti lēnas uguns. Tad ielej termosā, vai atstāj grāpītī un to ietin segās, dvielī. Liek ievilkties uz visu nakti. No rīta izņem lauru lapas ārā no tējas un šo porciju ir jāizdzer visas dienas laikā pa malciņam ik pa 10 minūtēm.

Vakarā taisa jaunu porciju.

Kurss ir tāds: 3 dienas dzer - V.;VI.;VII, pēc tam 4 dienas nedzeram.

Tātad sanāk 3 nedēļas nogales.

Taisa tikai 1 reizi gadā, un tā ir organisma attīrīšana uz 1 gadu.

Ideāls laiks organisma attīrīšanai ir pavasaris, bet var arī rudenī, pirms ziemas iestāšanās.

 Bērniem tas nav obligāti darīt, bet ja bērns ir slimīgs, tad sadala šo devu uz divi(2), vai arī pašķaida

 

 

p.s. Dzerot šo tēju var būt pastiprināta svīšana, čurāšana. Šajā laikā nedrīkst nodot urīna analīzes, jo nododot analīzes būs visa Mendeļejeva tabula.

DZIMŠANAS DIENAI

Manas dzimšanas dienas eņģeli,

sūti man savu svētību, lai no bēdām un nelaimēm atbrīvotos.

No maniem deviņreiz deviņiem ienaidniekiem, no nepamatota apmelojuma un neslavas,

no negaidītas un briesmīgas slimības, no asmeņiem tumsā,

no indes krūzē, no zvēra meža biezoknī, no Sātana un viņa karaspēka,

no naida un soda, no zvērīgas plosīšanas, no mūžīga aukstuma un uguns,

no bada un melnas nedienas-glāb un pasargā mani.

Kad pienāks mana pēdējā stunda.Eņģeli mans, esi ar mani.

Nostājies manā galvgalī un atvieglo manu aiziešanu.

Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā.

Tagad un mūžīgi mūžos. Āmen.

 

Katra cilvēka dzimšanas diena ir tikai viņa diena un šajā dienā nevajag rīkot svinības. Šī diena Jums ir jāvelta tikai sev. Izbaudiet to! Pēc tam nākošajā dienā, jā lūdzu-sviniet!

 

 p.s. Tā ir daļa no veicamā pasākuma, pārējais pēc vienošanās.

 

PSORIĀZE


Psoriāze ir sekas- nervozitātei, un no ēšanas vajag izslēgt ārā olas, speķi un žāvējumus. Kā arī protams speciālas ziedes.Ir arī zāles Mājās jādedzina sveces kuras ir zili violetas un citrondzeltenās krāsās, tās palīdz, ārstēt. Bet svecēm jābūt viscaur tādā krāsā, nevis tikai apvalks un iekšā balts. Slikti tas nav, bet vēlams!

p.s. Piedāvāju speciāli sagatavotas sveces. Maksas pakalpojums.

Lietojot zāles psoriāzei ir jāievēro lietošanas noteikumi, tikai tad ir iespēja veiksmīgi izārstēties.

1.       Jāapstrādā visi psoriāzes plankumi uz ādas vienā procedūras laikā

2.       Jāsapilina ar zālēm un turēt slapjas bojātās vietas 20 minūtes

3.       Pēc tam ļauj lai nožūst un iesmērē ziedi „Evija”

4.       Procedūru atkārto, kad parādās zvīņas, kamēr pazūd sausā zvīņa

5.       Jānovēro gada garumāāda, vai nemetās kāds pleķis-atkārto procedūru

6.       Ja bojāti nagi, tad zāles ielej trauciņā un iemērc pirkstus, lai būtu apsegtas bojātās vietas un patur 30 minūtes. To pašu šķidrumu var izmantot nākošai procedūrai.

Ir novērots, ka pareizi lietojot zāles, psoriāzes pleķi pazūd mēneša laikā. Tiem kam ir lieli un dziļi ādas bojājumi, pilnīgi pazūd vairāku mēnešu laikā. Tur kur ir bijuši dziļi ādas bojājumi, var atkārtoti izsisties nedaudz sausas ādas pleķīši, tad pielieto procedūru atkārtoti. Pielietojot zāles, izmaiņas ir redzamas ar pirmo lietošanas reizi. Ādas bojājumi kļūst seklāki un sīkie bojājumi izzūd. Āda sadzīst un atjaunojas ādas pigments. Seko pilnīga izārstēšanās, bet tikai tad, kad ir iznīcināti visi perēkļi.

Zāļu iedarbības princips ir neļaut psoriāzes izplatīšanos (iesēšanos), iznīcinot tās perēkļus.

 

Tāpēc ir jānovēro ilgstoši, vai atkal neparādās zvīņu pleķīši, tas ir iespējams, ja tie ir iesējušies no iekšējiem zvīņu bojātām vietām. Ilgstoši slimojošiem, un kam ir ļoti daudz pleķi, ir jāapstrādā ilglaicīgi. Tikai neļaujot iesēsties sēnei, zvīņēdi var iznīcināt! Lietojot kopā ar ziedi „Evija” būs labāks rezultāts.

Izziņa no Baltās Raganas skolas kur mācos. 
Apgūstu jaunas zināšanas, daru to, kas man patīk!

Ragana ir latviešu un lietuviešu mītiska būtne, parasti - sieviete. Dažreiz raganas dēvē arī par laumām vai spīganām.

 

Jelgava, Zemgales prospekts 3(2.stāvs)

Dobele

Rīga-maija mēnesī 4dienās un 7dienās

no pl.12.00 līdz 18.00-tikai pēc pierakstiem!

Skypā: zilniece.ra_mona

(Bite) mob.tel.29742875

e-pasts: rozes-nams311@inbox.lv